Сумщина вшанувала пам’ять загиблих артилеристів

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО разом з громадськістю, учасниками АТО і рідними загиблих вшанував пам’ять бійців 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, які загинули чотири роки тому на Луганщині від ворожих «Смерчів».


«Сьогодні ми згадуємо 17 наших побратимів, які загинули на Сході країни, боронячи нашу незалежність і самостійність. Ніколи не думали, що ті люди, як називали себе нашими братами, можуть напасти на нас, – говорив очільник області. – Я чітко пам’ятаю ті дні, коли ми були шоковані цією звісткою. Пам’ятаю обличчя батьків загиблих, їх рідних і те відчуття смутку, шоку, нерозуміння. Нажаль, ці страшні події тривають. І ми навіть не розуміємо, коли закінчиться ця гібридна війна, але пам'ять про наших героїв вічно буде в наших серцях».

Анатолій Річкаль у своєму слові згадав про всіх загиблих жителів Сумщини у ході військових дій на сході країни. «Ніхто навіть у страшному сні не міг очікувати агресії з боку Росії. Втім, так сталося, що українцям доводиться захищати рідну землю. Ми всі пам’ятаємо цей сумний для нашого краю день і мріємо лише про одне: щоб якнайшвидше завершилася війна і всі військові повернулися живими і неушкодженими».

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували тих, хто віддав своє життя за цілісність і недоторканість України, та поклали квіти до пам’ятного знаку 17 загиблим воїнам-артилеристам.