Сумська “Батьківщина” ініціює скасування закону про легалізацію грального бізнесу

З ініціативи партії «Батьківщина» міська рада заборонила гральні заклади у місті Суми.


Інформує голова фракції ВО “Батьківщина” у Сумській міській раді Анатолій Сагач.

Він зазначив, що влада прийнявши закон про легалізацією грального бізнесу, знехтувала благополуччям українців.

Адже, за його словами, у цьому законі закладено пряме порушення норм абзацу 2 Розділу VII Декларації про державний суверенітет України, де передбачено, що Україна забезпечує національно-культурне відродження українського народу, його історичної свідомості і традицій, національно-етнографічних особливостей, функціонування української мови у всіх сферах суспільного життя.

“Влада завдяки закону про легалізацію грального бізнесу зухвало знищує духовність української нації, національно-культурне відродження українського народу і створює механізми для грабунку людей”, – акцентує батьківщинівець.

«У той час, коли в країні йде війна з Росією, коли українці перебувають у скрутному фінансовому становищі через пандемію, відкриття гральних залів призведе до ще більшого збідніння населення. Люди понесуть останнє, будуть руйнуватися сім’ї. Цим законом по суті не передбачено дієвої боротьби з гральною залежністю. Тому ми не можемо допустити, щоб наше рідне місто постраждало від злочинних рішень влади», – зазначив Анатолій Сагач.

Зазначимо також, що партія «Батьківщина» готує подання до Конституційного суду щодо скасування підписаного президентом закону про гральний бізнес.