Сумська районна лікарня розширює спектр медичних послуг

Сумська центральна районна клінічна лікарня за останній час значно розширила спектр медичних послуг, при цьому суттєво підвищивши їх якість.


Головний лікар Володимир Поцелуєв говорить, що в лікарні лише за останній час були відкриті нові відділення: хірургічне (з відремонтованим операційним блоком і сучасним лапароскопічним обладнанням), травматолого-ортопедичне, відновного лікування, кардіологічне. Не менш значним досягненням є відкриття гінекологічного відділення, яке до цього знаходилося на Басах, в обласному перинатальному центрі. У хірургічному відділенні працює працює лікар-хірург, який проходив стажування в Германії і сьогодні працює за найновішим методом – лапароскопічним.

"Завдяки цим заходам у нашій лікарні значно зросла кількість пацієнтів, яким ми надаємо допомогу, – говорить очільник медичного закладу. – На 40% збільшилася кількість госпіталізованих хворих з гострим порушенням кровообігу, зросла і кількість хворих із серцево-судинною патологією та супутніми тяжкими захворюванню. Одним словом, питання відкриття відділення інтенсивної терапії було і на часі, і в наших планах – до цього жителі Сумського району повинні були звертатися в інші медичні заклади, що безумовно створювало відповідні проблеми.
При підтримці голови РДА Геннадія Дорошенка та депутатського корпусу Сумської районної ради, були виділені необхідні кошти на ремонт та закупівлю медичного обладнання".

Сьогодні розпочато ремонт у приміщеннях лікарні, закуплена частина медичного обладнання, також вирішується кадрове питання.

"Сумська районна лікарня завжди намагалася бути кращою, впроваджувати нові технології, підвищувати ефективність лікування та сервісу. І ось маємо ще один крок у цьому напрямку", – зазначив Володимир Поцелуєв.