Сумська влада працює над розвитком туристичної галузі

В області пройшов Міжнародний форум «Сумщина туристична – 2018» за участю представників Угорщини, Словаччини, Польщі і Білорусі, які обговорювали шляхи поглиблення співпраці з нашим регіоном у даній сфері


Під час виступу на форумі, що відбувся  у Сумській Торгово-промисловій палаті, голова облдержадміністрації Микола Клочко зазначив, що певний час Сумщина залишалася осторонь процесів розвитку у той час, коли  іншим областям приділялось дуже багато уваги. Наразі ж ситуація кардинально змінюється.

«Наполеглива співпраця з обласною радою, візити до центральної влади дали свої результати – ми отримали кошти і вже направили їх у потрібне русло. Одним із найболючіших питань залишались дороги, які потребували відновлення, а туристи ж хочуть їздити нормальними шляхами. Так, їх наразі активно будують і ремонтують. Наразі розвивається дорога у Харківському напрямку. Наші поважні гості відзначили, що дорога через Пирятин теж стає кращою. А траса Кролевець – Шостка є майже автобаном»», – поділився Микола Клочко.

Віце-президент Торгово-промислової Палати України Ростислав Коробка подякував обласній і місцевій владі за організацію на високому рівні заходу та за активну роботу у розвитку туристичного напрямку.

«Сумщина має дуже великий потенціал і, насправді, туризм нині входить до п’ятірки галузей, що приносять найбільший прибуток. Тому розвиток малого і середнього підприємництва має найбільше перспектив і можливостей для динамічного розвитку туристичної інфраструктури», – пояснив він.

Представник Гомельського відділення Білоруської Торгово-промислової Палати Марина Заічкова розповіла, що Білорусь вже має певний туристичний досвід, яким і приїхала поділитися, а саме напрацюваннями в екотуризмі,  агросадибах і мисливських садибах.

Окрім цього, учасники форуму обговорювали прийом іноземних туристів на українських маршрутах, розвиток туристичної інфраструктури, презентували маршрути «Де плакала Ярославна» та «Золотий трикутник Сумщини», туристичний кластер «Посулля» та багато іншого, що слід відвідати не тільки українським туристам, але й мандрівникам з різних куточків світу.