Сумське НВО отримало нову наглядову раду

25 жовтня 2016 року відбулися позачергові збори акціонерів ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання», на яких було розглянуто ряд питань, пов'язаних із діяльністю наглядової ради підприємства.


Крім цього, власники акцій надали генеральному директору об’єднання право здійснювати значні правочини, передбачені порядком денним зборів акціонерів. Під час позачергових зборів більшістю голосів акціонери підтримали зміни до Статуту ПАТ «Сумське НВО» і Положення про наглядову раду, якими затверджується склад даного контролюючого органу в кількості п'яти осіб.

Було також схвалено рішення про припинення повноважень раніше чинного контролюючого органу і прийнятий новий поіменний його склад. Зокрема, із запропонованих акціонерами кандидатів до новообраної наглядової ради об'єднання увійшли: Ельвіра Анатоліївна Шумилова, Галина Володимирівна Овденко, Євген Євгенович Сарапулов, Володимир Матвійович Лук'яненко, Олексій Володимирович Пертін.

Не менш важливим моментом для забезпечення подальшої життєдіяльності ПАТ «Сумське НВО» стало схвалення власниками акцій рішення про надання генеральному директору можливості укласти значні угоди, винесені на порядок денний. «Факт того, що збори акціонерів відбулися, для підприємства дуже важливий. Крім врегулювання питань із наглядовою радою, ми отримали можливість підписати контракти за уже виграними тендерами, а також тими конкурсами, за перемогу в яких боремося в даний час.

У разі виграшу сумські машинобудівники будуть забезпечені роботою на найближчі півтора-два роки», – зазначив керівник СНВО Олексій Цимбал.