Сумське НВО підписало контракт із новим німецьким замовником Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» і компанія Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz із Німеччини уклали перший договір на виробництво партії корпусів аерозольно-йодних фільтрів.


Відповідно до умов контракту, сумські машинобудівники виготовлять чотири одиниці такого устаткування і відвантажать їх замовнику в IV кварталі поточного року. Дана продукція є складовою частиною аерозольно-йодних фільтрів, що входять до системи примусового фільтрованого скидання парогазової суміші з герметичної оболонки, яка відповідає за безпеку атомних електростанцій, у тому числі й в умовах виникнення аварійних ситуацій.

«Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz перемогла в конкурсі на постачання аерозольно-йодних фільтрів на Южно-Українську АЕС. Разом із тим німецька компанія була зацікавлена, щоб знайти надійного партнера, котрий має великий досвід роботи на ринку вітчизняної атомної енергетики і якому могла б довірити реалізацію деяких завдань за цим проектом. Наше підприємство, звичайно ж, запропонувало свої послуги», – відзначає провідний менеджер бюро продажів устаткування для АЕС Олексій Марченко.

За його словами, крім вивчення технічних компетенцій СНВО, компанія Caverion Deutschland GmbH, Business Unit Krantz надала підприємству окреме виробниче доручення – виготовити дослідний зразок камери йодного фільтра. За ступенем готовності делегація з Німеччини відвідала об'єднання і була задоволена якістю виконаних робіт. Наступним кроком стала домовленість про налагодження співпраці.