Сумське НВО привітало ветеранів підприємства з Великоднем

Страсний тиждень не один десяток років проходить у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» під знаком благодійності. Саме на передвеликодні дні припадає проведення акції милосердя, що зорієнтована на одиноких ветеранів виробництва.


«Воскресіння Господнє – це родинне свято, коли близькі збираються разом і ділять між собою радість. Проте через певні обставини відчути задоволення від спілкування із дорогими людьми можуть не всі. Аби хоча б якось розрадити самотність пенсіонерів, які віддали об’єднанню вагому частину життя, засвідчити їм свою повагу й небайдужість, щоразу підприємство спеціально для них збирає великодні пакунки», – говорить один із координаторів соціального проекту, представник профспілки «Машметал» Сергій Чирва.

Сумське НВО нині потішило машинобудівників, які перебувають на заслуженому відпочинку, декількома видами круп, макаронними виробами, борошном, олією тощо. Не забули й про те, без чого важко уявити традиційний великодній стіл, – смачні паски. У цілому, тепло сердець і продуктові набори заводчани подарували майже півтисячі старших колег.

Завітали вони, зокрема, до сімдесятилітньої Віри Вишневської, яка була рада бачити на порозі свого дому дорогих гостей. Їй є що пригадати й про що розповісти, адже вона пропрацювала на підприємстві близько 40 років, переймаючись питаннями організації праці й заробітної плати. Не дивлячись на поважний вік, жінка не розгубила оптимізму й продовжує активну діяльність. Скооперувавшись із сусідкою, доглядає за клумбами біля під’їзду, не шкодує зусиль заради допомоги воїнам АТО, передаючи їм домашню консервацію і, звісно ж, не розриває зв’язків з об’єднанням.

«Дякую, що не забуваєте», – із таких слів розпочалися відвідини ще однієї учасниці акції Зінаїди Дачко, яка нещодавно відзначила 80-й день народження. Жінка майже три десятиліття була заводчанкою, займалася виготовленням товарів народного вжитку. Тепер про роки, проведені Зінаїдою Трохимівною за верстатом, нагадують старі фотографії та безліч грамот і медалей.

Традиція проведення акцій милосердя міцно закріпилася в життєдіяльності Сумського НВО. Благодійні заходи для ветеранів виробництва щорічно проводяться напередодні Великодня та Дня людини похилого віку