Сумське НВО уклало перший контракт із німецькою компанією IBG

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» підписало договір зі своїм новим європейським партнером – компанією Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG (IBG).


Контрактом передбачене постачання комплекту сепараторів, а також патрубків всмоктування і нагнітання для відцентрових компресорів. Зокрема, сумським машинобудівникам необхідно виготовити 6 вхідних та кінцевих сепараторів-краплевідділювачів II ступеня. Крім цього, в IBG очікують 12 патрубків на компресори I і II ступенів стиснення, половина з яких – всмоктування, а друга частина – нагнітання.

Передбачене угодою обладнання товстостінне (з товщиною стінки до 80 мм). Воно буде застосоване замовником у турбокомпресорних агрегатах на компресорній станції високого тиску. Постачання термінове. Завершити виробництво продукції необхідно до початку літа поточного року.

«На перспективи співпраці з компанією Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG ми вийшли трохи більше півроку тому. Поточний проект є першочерговим для партнера, тому він стане свого роду іспитом для сумських машинобудівників, за результатами якого замовник прийме остаточне рішення, наскільки активно розвиватиметься подальше співробітництво між підприємствами. До речі, можливості значні, причому пов'язані вони не тільки з постачанням окремих видів продукції, а й із спільною участю у великих інфраструктурних проектах», – зазначає начальник відділу управління з продажів СНВО Володимир Андрієнко.