Сумські депутати хочуть звільнити заступника мера з питань ЖКГ за зрив опалювального сезону

Проект рішення «Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Журби О.І.» внесли на позачергову сесію Сумської міської ради депутати від фракцій «За Україну!» та «БПП «Солідарність».


У ньому йдеться про те, що заступник міського голови Олександр Журба винен у ситуації, яка сталася на сьогодні із опаленням у Ковпаківському районі Сум. Він мав опалюватися Котельною Північного промвузла, яка належить ПАТ «Сумське НВО».

Згідно із посадовими обов’язками саме Журба відповідає за «забезпечення населення паливом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями); вирішує питання організації обслуговування населення підприємствами і установами житлово-комунального господарства, забезпечення їх стабільної роботи, належного утримання та ефективної експлуатації; координує роботу по забезпеченню енергоресурсами об’єктів міського господарства».

Питання було включене у порядок денний. За знайшлося 14 із 33 голосів (треба третина від присутніх).

Журба під час доповіді депутатам повідомив, що місто готове до прийому тепла, а про те, що Сумське НВО заборгувало за газ, він не знав.

Після усіх питань та відповідей депутати почали голосування. «За» звільнення знайшлося лише 11 голосів (необхідно мінімум 23). Тож Журба залишається на посаді.

Джерело: sumy.today