Сумські «фантомівці» повернулись додому із району проведення ООС

Співробітники ГУ ДФС у Сумській області, які понад 120 днів несли службу в небезпечних для життя умовах в районі проведення операції Об’єднаних сил, захищаючи економічну безпеку держави, повернулись додому. 


Вони виконували обов’язки, покладені на підрозділи Державної фіскальної служби України, залучені до складу Об’єднаних сил, на контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування та у складі фіскальних нарядів, перешкоджаючи

економічним правопорушенням та контрабанді. Майже кожного дня співробітникам податкової міліції області доводилось брати участь у резонансних затриманнях партій товарів та грошових коштів при спробах їх незаконного переміщення до тимчасово непідконтрольної території, з гідністю виконуючи свій обов’язок із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей.

За результатами виявлених фактів порушень порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 10 млн. гривень. Стосовно порушників складено 40 адміністративних протоколів за ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення; 36 – за статтею 164 КУпАП; 3 – за статтею 177-2 КУпАП. До ЄРДР внесено відомості про 3 кримінальні правопорушення за ознаками складу злочину, відповідальність за які передбачено ст. 205-1 КК України.

До району проведення операції Об’єднаних сил вирушила чергова ротація співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області, які замінили там своїх колег.