Сумські футболісти поставили новому полю стадіону «Авангард» оцінку «відмінно»!

Реконструкція стадіону «Авангард» в Сумах у цьому році вийшла на фінішну пряму. Бо сумські футболісти вже завзято перевіряють на міцність новеньке, недавно укладене футбольне поле.


Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» розповів президент футбольного клубу «Суми» і глава LS Group Геннадій Дем’яненко. «З командою SUMY протестували новеньке поле стадіону «Авангард» (Франція, стандарт FIFA). Передбачаючи питання, відразу скажу, що захід провели без мера Сум Олександра Лисенка, щоб його в черговий раз не звинуватили у виборчому піарі та інших гріхах. Резюме – відмінно! Після покидання містом Суми червоної зони почнемо грати на стадіоні офіційні матчі. P.S.: Не забив. Воротарі категорично відмовилися піддаватися», – зазначив він.

Нагадаємо, що відкриті торги на послуги з реконструкції стадіону «Авангард» з обладнанням штучного покриття ігрового поля з очікуваною вартістю 12,07 млн. грн. управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради оголосило на початку липня цього року. У тендері взяли участь три компанії, перемогло ж ТОВ «Міленіум Спорт» з пропозицією 11,697 млн. грн. Фахівці компанії поклали на стадіоні штучне покриття останнього, третього покоління, з довжиною ворсу 5 см. Крім цього, в 2020 році на стадіоні оновили бігові доріжки, прибрали стару гуму, поклали сучасне покриття і зробили розмітку. До того ж обладнали сектори для метання і для стрибків в довжину. Тепер на стадіоні можна займатися в комфортних умовах мінімум чотирма видами спорту: футболом, легкою атлетикою, стрибками в довжину, метанням списа або ядра.