Сумські КОРДівці зайняли друге місце на міжнародних змаганнях «KORD CHALLENGE-2018»

Сумські поліцейські зайняли почесне друге місце серед 18 команд на міжнародних змаганнях «KORD CHALLENGE-2018», поступившись лише команді Головного управління розвідки Міністерства оборони України.


Вже другий рік поспіль в Києві за ініціативою керівництва Національної поліції України проводяться міжнародні змагання спецпризначенців «KORD CHALLENGE-2018». Цього року в них взяли участь вісімнадцять команд, що представляли майже всі українські правоохоронні відомства, а також три американські команди ФБР з регіональних підрозділів Лос-Анджелесу, Мілуокі та Вашингтона, команда з Республіки Молдова.

Дані змагання націлені не лише на вдосконалення навичок бійців спецпідрозділів, а й сприяння розвитку міжнародної співпраці.
Підтримати своїх підлеглих приїхав начальник ГУНП в Сумській області Микола Лушпієнко. Організатори змагань відзначили високий рівень підготовки і професіоналізму, які продемонстрували бійці Сумського КОРДу.

«Я дуже пишаюся тим, що найкращі спецпризначенці України несуть службу саме на Сумщині, – зазначив керівник ГУНП області Микола Лушпієнко. – Минулого року на міжнародних змаганнях Сумські КОРДівці довели свій високий фаховий рівень, здобувши перемогу в чесній боротьбі з колегами не лише з України, але й з країнами Європи та США. Цього року в нас почесне друге місце серед міжнародних команд, але звання найкращих серед працівників КОРД України ми зберегли. Тож хочу побажати колегам міцного здоров’я, наснаги, цілеспрямованості та подальших незабутніх перемог».

За підсумками змагань перемогу в турнірі вибороли бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Друге місце посіли спецпризначенці Управління КОРД Нацполіції Сумщини. Бронзовими призерами цьогорічних змагань стала команда Управління державної охорони України «Булат».