Сумські машинобудівники відвідали дітей Правдинської школи-інтернату

Працівники Сумського НВО відвідаи вихованців Правдинської школи-інтернату. Звісно – з оберемком подарунків.


Дарувати радість дітям – велика справа, а допомагати знедоленій малечі – не тільки необхідна, а й відповідальна місія, з якою працівники ПАТ «Сумське НВО» успішно справляються ось уже понад 30 років.

Чергова поїздка шефів напередодні Дня учителя до Правдинської школи-інтернату для дітлахів ознаменувалася солодощами й презентами, а для їхніх педагогів – квітами та щирими словами привітань.

Чимало співробітників не змогли залишитися осторонь. Під час проведення акції «Допоможи правдинцям» найчастіше приносили до пунктів прийому речей іграшки та книжки. До збору краму активно долучилися не лише окремі представники трудового колективу, а й цілі структурні підрозділи. Наприклад, працівники цеху № 3 понад 10 років відвідують цю школу-інтернат та намагаються виконувати усі побажання своїх підшефних. Шестикласники, якими опікується даний цех, нині попросив приладдя для рукоділля: кольоровий папір, ножиці та набори для квілінгу. «Ми робимо все від нас залежне, аби дітлахи почували себе потрібними. Окрім смаколиків, відвезли теплі зимові речі в гарному стані, що принесли з дому наші працівники», – говорить розподілювач робіт, а за сумісництвом голова профспілкового осередку цеху №3 Людмила Лугуєва.

Утім, гості не забули про свято педагогічного колективу, з нагоди якого, власне, й приїхали. На знак вдячності вчителям за їхню самовіддану, жертовну працю об’єднання презентувало їм кошик квітів.

Директор закладу Ніна Авраменко запевняє, що до появи шефів усі вихованці готувалися ретельно й заздалегідь, адже дуже хотіли привітати їх із минулим професійним святом. «За декілька днів до приїзду тільки й розмов було: чи раптом не передумали?» – ділиться співбесідниця.

Підопічні не залишилися в боргу перед заводчанами. За доброту й ласку учні підготували насичену програму з емоційними виступами та спільним чаюванням.
Та все хороше, на жаль, має властивість швидко завершуватися – так і приємна зустріч давніх друзів непомітно добігла кінця. Прощаючись, сумські машинобудівники пообіцяли обов’язково відвідати своїх улюбленців напередодні новорічних свят.