Сумські машинобудівники завітали на випускний вечір до Правдинської школи-інтернату

Минулої п’ятниці в Україні пролунав останній дзвоник для вже колишніх старшокласників, які розпочинають робити поки що не впевнені, але самостійні кроки в дорослому житті.


Прощалися 26 травня з рідними стінами й учні Правдинської школи-інтернату, що на Великописарівщині. Співробітники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» не могли пропустити цей зворушливий момент, тож відправилися на гостину до своїх підшефних.

За словами голови жіночої ради СНВО – координатора поїздки Марини Семчук, галерею випускників даного навчального закладу у 2017 році поповнили дев’ятеро учнів. Підприємство разом із профспілкою «Машметал» підготували для всіх них подарунки. Не змінюючи правил, встановлених багато років тому, кожному дісталася символічна дорожня сумка, наповнена необхідними речами. До наборів ввійшли спортивні костюми, кросівки, футболки, білизна тощо. Хоча основна увага приділялася винуватцям свята, одначе без презентів ніхто не залишився. Зокрема, дітлахам закупили чешки, тканину для пошиття костюмів, а найменшим – ще й кросівки. Крім того, був організований солодкий стіл. Аби привезти якомога більше потрібного, до традиційної загальнозаводської благодійної акції «Допоможи правдинцям» з ентузіазмом долучилися також сумські машинобудівники.

«Приємно працювати поруч із людьми, які без зайвого нагадування готові поділитися чимось із іншими. Незважаючи на непрості часи, вдалося зібрати чимало добротного краму, що обов’язково знадобиться вихованцям школи-інтернату і в побуті, і в навчанні», – продовжує Марина Василівна.

Щирими словами віддячили правдинці й шефам-заводчанам, які турбувалися про них як про власних дітей. «Вони постали перед нами красивими, схвильованими, переповненими сподівань і надій. Досі складно повірити, що наші пташенята виросли й ось-ось розлетяться хто куди по білому світу. Ми їх пам’ятаємо ще зовсім маленькими хлопчиками й дівчатками. Такими вони для нас залишаться й надалі, скільки б років не минуло. Знаємо з власного досвіду, адже для співробітників нашого підрозділу це вже другий випускний клас, яким цілеспрямовано опікувалися», – розчулено говорить профспілковий лідер цеху №20 Тетяна Волкова.

Із завершенням випускного балу в жодному разі не закінчується турбота про тих, хто там залишився. Наступна зустріч сумських машинобудівників із підшефною малечею відбудеться вже за декілька місяців. Візит запланований на осінь – до Дня учителя.