Сумські митники затримали 20 тонн соку

Днями,  до митного поста «Бачівськ» Сумської митниці ДФС заїхав  автомобіль з вантажем, який в документах зазначався як «Сік в асортименті». Згідно поданих документів  власник перевозив 20 тонн соку вартістю близько 215 тис. гривень. Автомобіль прямував  з  Одеси до Грузії.


При проведенні перевірки митниками було з’ясовано, що відправником вантажу є Одеська фірма, покупцем – компанія у Великобританії, а отримувачем – підприємство в Грузії. При відпрацюванні фахівцями Сумської митниці ДФС наданої інформації було отримано достовірні дані, що отримувач насправді вже досить великий проміжок часу не робить ніяких закупівель та не оформляє жодних договорів на ці чи подібні товари.

Таким чином, Сумськими митниками було викрито схему надання до фіскальних органів завчасно неправдивої інформації, шляхом підробки документів, про отримувача вантажу.

При проведенні додаткових заходів виявилося, що подібні махінації проходять через декілька областей. За попередніми не офіційними даними товар у такий спосіб намагаються переправити до терористичних організацій ДНР та ЛНР.