Сумські опозиціонери наголошують на жорсткому контролі за ціновою політикою на ліки та соціальний пакет товарів

«За останні 5 років, за офіційними даними, соціальний продуктовий кошик виріс утричі. Комунальні платежі збільшилися майже в 10 разів і серед країн Європи  забирають найбільшу частку заробітку українця – від 25 до 50%. Інша частина йде на їжу». На цьому наголосив голова регіональної організації ОП-ЗЖ Олександр Стрельченко.


Його колега по партії, кандидатка на посаду Сумського міського голови Тамара Іщенко каже, що ця зростаюча дорожнеча боляче б’є по кишені українців, особливо по пенсіонерах, позбавляючи їх можливості нормально харчуватися і купувати товари першої необхідності.

«Взяти хоча б цукор. Ціна протягом жовтня становила 17, 18, 19 грн, сьогодні уже 21 гривня. Таке зростання цін стосується й яєць. Якщо на початку жовтня можна було купити десяток за 22-23 гривні, то сьогодні, пройшовшись ринком, ціна сягає до 30 грн. Про що це говорить? Що це чергове випробування від влади!», – зазначила Тамара Іщенко.

Наразі додав проблем і коронавірус, коли українці мають відкладати кошти на «чорний день», бо лікуватися доводиться за власний рахунок. Через нестачу коштів на продукти, оплату тарифів та ліки, руйнується малий та середній бізнес, втрачаються доходи до держбюджету. Цей ланцюжок, переконані опозиціонери, треба розірвати.

Команда «Опозиційної платформи – За життя» наголошує: соціальним та політичним експериментам над людьми треба покласти край. Натомість потрібен жорсткий контроль за ціновою політикою на ліки та соціальний пакет товарів.

«Коли наша політична сила візьме більшість у місцевих виборах, з нами будуть рахуватися у Києві. І за підтримки народних депутатів від ОП-ЗЖ ми відновимо державне регулювання цін на основні споживчі товари і доб’ємося зниження тарифів», – резюмував Олександр Стрельченко.