Сумські патрульні розповіли школярам про свою діяльність

На базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки, інспектори патрульної поліції в Сумській області взяли участь у заході «Знайомство з поліцією», котрий відбувся з учнями дев’ятих класів КУ Олександрівська гімназія м. Суми.


Захід був поділений на декілька етапів. Перший — школярі переглянули відеоролик, який розповів про початок діяльності патрульної поліції в Україні. Наступним етапом була розповідь інспектора із зв’язків з громадськістю Оксани Красовської про структуру поліції. Третій етап — поліцейські розповіли, як самі прийшли до лав патрульної поліції, а також повідомили про діяльність патрульної поліції в Сумській області. Далі, інспектор патрульної поліції Рустам Джабаров провів з учнями брейн-ринг із правил дорожнього руху, де діти показали свої знання в дотриманні безпеки поблизу проїжджої частини.

Наприкінці, між патрульними та школярами відбувся відкритий діалог у форматі «Жива бібліотека», де діти мали можливість поставити охоронцям порядку різноманітні запитання.