Сумські політики використовують у своїх технологіях пенсіонерів?

Цікава новина про виконком Сумської міськради від 16 січня, яка, чомусь, пройшла поза увагою місцевих ЗМІ. Виявляється, протестувати проти підвищення тарифів на комунальному транспорті чомусь прийшли… пенсіонери, які на тому транспорті і так їздять безкоштовно.


Все це добре видно в сюжеті телекомпанії СТС на 1 хв. 50 секунді. Там член виконкому Віктор Волонтирець зазначає:

“Перший з плакатом – пенсіонер. Я не помиляюся – ні, не помиляюся”.

Із залу таке твердження ніхто спростовувати не став.

Але тоді виникає питання – хто і навіщо зігнав на виконком пенсіонерів, щоб вони намагалися вплинути на хід подій. Більш того, вплинути явно не у своїх інтересах, адже тариф підіймається, бо на то є економічні обставини і це всі бачать. А от якщо його не підняти, то КП “Електроавтотранс” доведеться скорочувати кількість транспорту на маршрутах і як наслідок – перш за все постраждають ті ж самі пенсіонери.

Однак цих питань чомусь ніхто пенсіонерам-протестувальникам не задав. Тяжко повірити в те, що присутні люди похилого віку намагаються погіршити роботу комунального підприємства, яке їх безкоштовно возить. Можливо вони мають якийсь певний зиск від таких протестів, працюючи на певних місцевих політиків, які не вигадали нічого кращого, як втягнути у свої брудні ігри пенсіонерів.