Сумські школярі завітали в гості до прикордонників

Прикордонники Сумського загону продовжують проведення заходів військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Вже стало доброю традицією проводити такі заходи з вихованцями Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.


Сьогодні до управління Сумського прикордонного загону завітали 25 учнів пішохідного туристичного та туристсько-краєзнавчого гуртків Центру.

«Метою походу за визначеним маршрутом територією Сумського району є перевірка туристичних навиків дітей, ознайомлення їх з рідним краєм і його минулим. І саме головне – це організація їхнього змістовного дозвілля під час проведення весняних шкільних канікулів та пропаганда здорового способу життя» – розповів керівник гурткової роботи навчального закладу Володимир Сиротенко.

Юним гостям охоронці кордону продемонстрували зразки озброєння, яке використовується в охороні державного кордону України, а також розповіли про особливості прикордонної служби.

На завершення заходу Володимир Васильович подякував військовослужбовцям за змістовну екскурсію та висловив сподівання на подальшу співпрацю, спрямовану на військово-патріотичне виховання підростаючого покоління українців.