Сумські священики повернулися із зони АТО

З 5 по 26 травня священики Олександр Петренко, Максим Денисенко та волонтер Олександр Полозюков відвідали наших хлопців, колишній 15 батальйон, у зоні проведення АТО.


Священики передали 10 ящиків паперу для принтера. Вони сподіваються, що війна перейшла в стан листування, оскільки раніше возили бронежилети і каски, зараз військові просять папір.

"Це радує, – пише на своїй сторінці в Фейсбук Олександр Петренко, – Побули в підрозділі не довго, хотіли доїхати до Авдіївки, не вийшло. Потрібно було їхати по полях, що щось не охоче поставилися до цієї ідеї, попередній досвід підказав, що не потрібно по грунтових дорогах. У серпні 14-го ми з батюшкою Максимом мали досвід по замінованих дорогах їздити, тоді Господь уберіг. Спробуємо доїхати наступного разу на початку червня.

Проїхали по блокпостах, зустрічалися з солдатами, розмовляли, роздавали ікони, ладанки і пояса, «Молитовник воїна». За багато поїздки я не пам'ятаю жодного випадку ворожнечі чи агресії по відношенню до нас, священикам УПЦ, навіть на блокпостах, де стояли добровольчі батальйони. Війна все ставить на свої місця і людське, і духовне".