Сумський депутат вимагав від підприємця 4,5 тисячі доларів

Чотири з половиною тисяч доларів США вимагав від підприємця депутат, будучи головою однієї з постійних комісій міськради, за сприяння у продовженні терміну аренди землі.


Працівники прокуратури області разом зі співробітниками Слідчого управлінням ГУНП в Сумській області та Служби безпеки України  в рамках кримінального провадження задокументували злочинну діяльність депутата міської ради, котрий, до того ж, є головою однієї з постійних комісій Сумської міської ради. Депутат-посадовець вимагав за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки 4,5 тис доларів США від одного з приватних підприємців. І сьогодні бізнесмен передав через посередника обумовлену суму для голови комісії.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, зокрема проводяться обшуки в офісі та за місцем проживання депутата. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.