Сумський дитячий парк збираються оновлювати

Про це йдеться у відповіді міської влади на петицію сумчанина Олександра Головаша «Створення велосипедної траси у парку «Казка»».


«Місто Суми потребує трасу для безпечної їзди на велосипеді !
Федерація велосипедного спорту Сумської області разом з любителями велосипедного спорту та небайдужими людьми пропонує створити велосипедну трасу в дитячому парку «Казка» , вона сприятиме гарним місцем для безпечного навчання ваших дітей їзди на велосипеді , також там можна буде провести безліч міських та обласних змагань та тренувань юних спортсменів дитячої спортивної школи .
Розташування траси у центральній частині міста дозволить максимально популяризувати велоспорт у нашому місті .Запевняємо , що траса не заважатиме перехожим людям та відпочиваючим парку», — писав автор петиції.

На це звернення йому відповіли наступне:

«З електронної петиції вбачається, що мешканці пропонують створити велосипедну трасу в дитячому парку «Казка» з метою проведення міських та обласних змагань та тренувань юних спортсменів дитячої спортивної школи.
Інформуємо, що відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.12.2019 № 6248-МР «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» для Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради передбачені видатки на Реконструкцію дитячого парку «Казка» в м.Суми (ескізний проєкт).
З огляду на вищевикладене повідомляємо, що під час виконання вищезазначених робіт департаментом спільно з проєктною організацією буде розглянуто Вашу пропозицію зі створення велосипедної траси в дитячому парку «Казка»».

Джерело