Сумській обласній дитячій обласній лікарні подарували сучасне медичне обладнання

Напередодні найчарівнішого зимового свята – Дня святого Миколая, – коли всі чекають на чудо та здійснення мрій, ПриватБанк та благодійна організація “Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!” подарували Сумській дитячій обласній лікарні сучасне медичне обладнання – пульсоксиметр Rad 8 та насос шприцевий інфузійний SEP-21S Plus.

“Це обладнання дуже необхідне, бо реанімація новонароджених – це особливе відділення, де лікуються найменші діти. Сама маленька дитина, яка була у нас у відділенні – це дитина з вагою 620 г, це надмала вага, тому для таких дітей, для недоношених новонароджених дітей обладнання повинно мати надвисоку точність, і це саме воно, – розповідає Ігор Змисля, головний лікар Сумської дитячої обласної лікарні. – Це вже друга допомога від ПриватБанку в цьому році, тому ми щиро вдячні за отримане нове сучасне і таке необхідне нам медичне обладнання”.
 
Пульсоксиметр допомагає визначати насиченість кисню у крові дитини та дає зрозуміти, коли варто підключати до апарату штучної вентиляції легенів, контролювати роботу серця та легенів дитини під час вводу лікарських препаратів. Насос шприцевий інфузійний дає змогу вводити надчіткі дози медичних препаратів, наркозу, хіміотерапії до крові пацієнтів.
 
“В рамках програми “Звичайне диво” ПриватБанк перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медичного обладнання для дитячих обласних лікарень, – розповідає Ігор Чернявський, директор Сумської філії ПриватБанку. – І це ще не всі подарунки від нас. Вранці 1 січня ми підемо разом з нашими друзями, компанією Mastercard, в кожну обласну дитячу лікарню України, щоб привітати маленьких пацієнтів зі святами. Понад 3000 дітей змушені зустрічати Новий рік в стінах медичних закладів. І наша підтримка та подарунки додадуть їм сил подолати усі хвороби. Ми вдячні нашим клієнтам, які долучилися до акції, та запрошуємо усіх, хто ще не з нами, зареєструватися, ще є час до 31 грудня”.
 
Як повідомили у ПриватБанку, стати учасником найзворушливішої акції «Звичайне диво», яка триватиме до 31 грудня, і прийняти участь у благородній справі може кожен. Досить лише зайти зареєструватися за посиланням і розраховуватися у торгівельно-сервісній мережі картками ПриватБанку. Після кожної покупки ПриватБанк буде перераховувати 1 грн на благодійність.
 
Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!” став переможцем у номінації “Всеукраїнська благодійність” національного конкурсу “Благодійна Україна – 2017”. Основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дітям, хворим на рак, дитячим будинкам, бійцям, пораненим в АТО, та захисникам на фронті. Сьогодні у фонду понад 890 000 меценатів, які вже пожертвували на благодійні програми більше 98,8 млн грн.