Сумський обласний геріатричний пансіонат відзначив своє 30-річчя

Комунальна установа Сумської обласної ради Сумський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці є медико-соціальною установою загального типу для постійного проживання громадян похилого віку, інвалідів, самотніх людей, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування, в тому числі ветеранів праці та Великої Вітчизняної війни.


Привітати іменинника завітли небайдужі сумчани та представники обласного керівництва. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Милаш зазначив, що для ветеранів війни та праці, про яких піклується держава, пансіонат став рідною домівкою, де вони достойно зустрічають свою зрілість.

«Сьогодні ті завдання, що поставив Глава держави, виконуються нашими спільними зусиллями. Особливо ті, що стосуються підтримки і покращення якості життя та добробуту людей похилого віку, підвищення пенсій. Ми приділяємо і будемо приділяти цим питанням увагу», –  наголосив Олександр Милаш та висловив подяку всім працівникам за те, що 30 років поспіль у цьому закладі за будь-яких умов, обставин і посад тут творять добро, панує милосердя та злагода.

Заступник голови облдержадміністрації зокрема говорив і про позитивні зміни щодо умов проживання підопічних пансіонату.

«В установі проведено заміну 46 вікон на сучасні енергозберігаючі, встановлена нова система протипожежного захисту, охоронна сигналізація в житлових приміщеннях і на території. Цілодобову медичну допомогу надають 22 медичні працівники», –  зазначив Олександр Милаш.

Також він повідомив, що з обласного бюджету на утримання пансіонату у 2019 році передбачено більше 18 млн. гривень, з бюджету розвитку – понад 100 тис. гривень та майже 3,6 млн. гривень  надходжень очікується з Пенсійного фонду.

Жителів пансіонату музичними та театральними номерами вітали артисти й творчі колективи Сумської області,які зарядили присутніх піднесенем святковим настроєм.