Сумських підприємців очікує “Золота перлина

З нагоди Дня підприємця, який відзначається в першу неділю вересня, у Сумах вкотре оголошено конкурс на визначення кращих суб’єктів малого та середнього підприємництва міста.


У щорічному рейтингу, який проводить Сумська міська рада, кращих визначатимуть за вісьмома номінаціями або Переглянути не завантажуючи.

Аби долучиться до участі у конкурсі фізичні особи – підприємці, малі та середні підприємства повинні: бути зареєстровані в установленому порядку; відповідати критеріям віднесення до суб’єктів малого та середнього підприємництва згідно з чинним законодавством; на дату подання заявки на участь у конкурсі здійснювати господарську діяльність не менше двох років; не мати заборгованості із заробітної плати, виплат до бюджетів усіх рівнів та забезпечувати у попередньому році виплату заробітної плати працівників не менше середньої по області у відповідній галузі (за даними державних органів статистики).

Ось пункти, які унеможливлюють участь: невідповідність вищевказаним вимогам; визнання банкрутами; відносно яких порушено справу про банкрутство; перебування на стадії ліквідації; надання недостовірної інформації про діяльність підприємства (фізичної особи-підприємця) відповідно до п. 9 заявки на участь у щорічному рейтингу «Золота перлина»; є членами конкурсної комісії або їх близькими родичами.

Заявки для участі в конкурсі подаються Організатору конкурсу (до департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради) претендентами протягом 30 днів з дня публікації оголошення про початок проведення конкурсу.

Документи можуть надаватись особисто або надсилатись на адресу організатора конкурсу рекомендованим листом: вул. Садова, 33, м. Суми.

Нагородження ж переможців, визначених за результатами конкурсу, відбудеться під час проведення урочистостей до Дня підприємця. Про місце проведення святкових заходів буде повідомлено додатково.

Зразок заявки або Переглянути не завантажуючи.

Джерело: smr.gov.ua