Сумському педуніверситету – 94

До привітань долучився голова облдержадміністрації Микола Клочко


Микола Клочко привітав професорів, викладачів, студентів, усіх працівників із 94 річницею з дня створення одного з найпотужніших навчальних закладів Сумщини – державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

«Ми пишаємося плодами вашої наполегливої праці, вашими випускниками, освітянськими та науковими досягненнями, – говорив Микола Клочко. – Сьогодні університет є сучасним освітнім і науковим закладом, який тримає курс на  європейську інтеграцію і цілеспрямовано працює над реалізацією пріоритетів державної політики у сфері освіти, насамперед, над створенням умов для всебічного гармонійного розвитку особистості», – відмітив очільник області.

На урочистостях ректор педагогічного університету Юрій ЛЯННОЙ висловив подяку голові облдержадміністрації, адже саме за його сприяння та ініціативи з обласного бюджету було виділено кошти у сумі 295 тис. гривень на проведення ремонтних робіт навчально-тренувальних приміщень університету.

Потрібно відмітити, що сьогодні тисячі висококваліфікованих спеціалістів, підготовлених у Сумському державному університеті імені А.С. Макаренка, успішно працюють у сфері освіти, впроваджуючи у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї та підтверджуючи високоякісну марку свого закладу.