Сумську ЦРЛ знову перевіряють. Тепер фінансова інспекція

Головний лікар Сумської ЦРЛ Володимир Поцелуєв повідомляє, що вже отримав документи про те, що до перевірок прокуратури, поліції та її економічного відділу, його установу буде перевіряти ще й фінінспекція!


«Як бачимо із постанови суду по вилученню додаткових документів, яку котрий раз ініціювала поліція, – у них змінився мотив. Якщо раніше, для тиску на мене використовували сфабриковану справу по закупівлі начебто по завищеним цінам молекулярних накопичувачів, тепер же, коли з’ясували, що ціни відповідали ринковим (більш того це підтвердив навіть інститут експертиз), вирішили дещо «підправити» у справі, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Поцелуєв. – Тепер уже мова йде не про ціни, а про те, що я начебто спеціально зламав обладнання, щоб придбати нове! І це при тому, що експертиза вже показала, що ніякого зиску я від купівлі нового не отримав!»

Лікар вважає, що це все робиться заради того, аби закрити ЦРЛ. «Що ж, нам не звикати.Не звикати відповідати за антимайдан, за 10 знайдених кінцівок у Білопіллі (хоча всього у нас був один пацієнт з ампутацією), нам не звикати до обшуків і до допитів. Ми сильні, бо ми єдині! А ще ми вміємо гарно лікувати! Зі святом медичного працівника!», – резюмував Володимир Поцелуєв.