Священики з Сумщини передали гуманітарний вантаж жителям села Зайцеве і провели молебень

На початку листопада священики Сумської єпархії – керівник Центру духовної реабілітації воїнів і мирних громадян, які постраждали в ході військових дій, протоієрей Олександр Петренко та настоятель храму Святителя Луки (Войно-Ясенецького) м.Суми протоієрей Максим Денисенко – здійснили поїздку в С.Зайцеве Донецької області.


Священики передали гуманітарний вантаж жителям цього села, які опинилися в складних життєвих обставинах через безперестанні обстрілів. У цьому селі вже два роки без світла, газу і води проживають 250 чоловік. В основному – люди похилого віку, є кілька інвалідів, в тому числі і лежачі, і шістнадцять дітей.

Вантажу було близько семи тонн: продукти харчування, теплі речі, зібрані старанням і працею Ольги Якубовської. Крім цього, о.Максім придбав для роздачі двадцять кілограм свічок і церковні товари, ікони, натільні хрести, молитовники.

Священослужителі відслужили водосвятний молебень, помолилися з людьми теплою і щирою молитвою. Після молебню розмовляли про життя людей. Роздавали привезені подарунки, намагалися підтримати словом.

"Люди в цих жахливих умовах стали однією великою родиною, вони піклуються одне про одного, молодші допомагають старшим, доглядають за хворими. Всі діляться один з одним необхідним. Притому, що обстрілюють їх кожен день і живуть вони в підвалах! Результати обстрілів помітні всюди", поділилися враженнями священники. 

Джерело: http://portal-pravoslavie.sumy.ua/