Табір «Чайка» відкрив 60-й оздоровчий сезон

У дитячому оздоровчому центрі «Чайка», що підпорядковується ПАТ «Сумське НВО», урочисто стартувала ювілейна відпочинкова кампанія. Для 200 дітей, які приїхали на першу зміну, літні канікули-2017 почалися з феєричного шоу зі співами, танцями, розвагами… Загалом же, заклад за найближчі місяці планує організувати динамічний відпочинок для майже тисячі сумчан віком від 6 до 15 років, серед яких буде малеча пільгових категорій, а саме: діти учасників АТО та з малозабезпечених сімей.


«Наш табір протягом шести десятиліть є місцем зустрічі старих друзів та пошуку нових, майданчиком, який розважає, згуртовує і навчає. Але, що найголовніше, дає змогу відчути повну свободу від шкільних турбот і домашніх зобов’язань, відволіктися від звичайного й зануритися з головою в захоплюючий світ пригод», – відзначив під час відкриття сезону директор ОДЦ "Чайка" Володимир Панченко.

Заступник голови профспілкового комітету «Машметал» Владислав Соцков, звертаючись до присутніх, зауважив, що в підмурках «Чайки», яка вперше відкрила свої двері далекого 1957 року, була закладена любов до дитини. Вона, незважаючи на те, що минуло чимало часу, досі залишається головною рушійною силою даного табору. Завдяки їй та людям, які щиро закохані у свою справу, вдалося створити не просто оздоровчий центр, а заклад із усталеними традиціями та неперевершеною атмосферою, котрому без будь-якого остраху дорослі довіряють своїх дітей та онуків.

«Для мого сина Максима це треті відвідини «Чайки», –  повідомила працівниця Сумського НВО Оксана Попова. – Вони з друзями домовилися, що поїдуть на першу зміну, тому я заперечувати не стала, адже дитина після відпочинку тут повертається додому натхненною і задоволеною».

Оздоровчий центр намагається нікого не розчарувати, тому педагогічний колектив щоразу готує насичену ексклюзивну програму. Так, протягом червня малечу захопить зодіакальний калейдоскоп подій: «Вгадай зіркову мелодію», «Мій зодіак зможе», «Зіркові клони» тощо. Передбачається, що дітвора спробує себе проявити в різних іпостасях. Лейтмотивом другої зміни (з 6 по 26 липня) стане ювілей закладу, а фінальна третя, що триватиме з 29 липня до 18 серпня, покликана продемонструвати дітлахам багатий світ професій, у якому для кожного знайдеться місце.

Вся літня кампанія нинішнього року, як і попередніх, супроводжуватиметься квестами, рухливими іграми на свіжому повітрі, незабутніми дискотеками, пізнавальними екскурсіями та творчими гуртками. Для тих, хто прагне першим дізнаватися новини із «Чайки», виходитиме табірна газета, а також завантажуватимуться відеоролики на спеціальний канал у YouTube.

ОДЦ «Чайка» має у своєму активі не тільки визнання юних гостей та їхніх батьків, а й різноманітні нагороди від місцевої й обласної влади. Днями також стало відомо, що підвідомчий заклад Сумського НВО увійшов до трійки кращих дитячих таборів оздоровлення і відпочинку в Україні.