Тамару Іщенко обрано заступником Сумського міського голови

Сьогодні на сесії Сумської міської ради депутати проголосували за персональний склад заступників міського голови.


Першим заступником став Михайло Бондаренко, який призначений за квотою ВО «Батьківщина». Також від цієї політичної сили заступниками стали Віра Мотречко та Юлія Павлик. Від ПП «Слуга народу» – Станіслав Поляков, а від “Опозиційної платформи – За життя” – Тамара Іщенко. Вона, до речі, єдина, хто серед когорти нинішніх заступників була кандидатом на посаду міського голови Сум під час виборів 25 жовтня 2020 року.

У сумському політикумі Тамара Дмитрівна Іщенко – людина знана, досвідчена і поважна. Жителі області пам’ятають її насамперед як заступницю голови Сумської ОДА Юрія Павловича Чмиря, за часи якого область увійшла до п’ятірки кращих в Україні.

Народилася Тамара Дмитрівна 29 березня 1957 року у м. Суми. Має вищу освіту. З 1974 по 1978 рік  навчалася у Сумському державному педагогічному інституті ім. А.С. Макаренка, який закінчила з відзнакою, спеціальність: математика, кваліфікація: учитель математики.

Працювала вчителем математики, заступником директора Миколаївської середньої школи Сумського району, згодом – з 1984 по 2003 роки – директором Червоненської середньої школи Сумського району.

Згодом Тамара Іщенко пов’язала свій шлях із державною службою. Працювала заступником голови Сумської районної державної адміністрації, заступником голови Сумської обласної державної адміністрації.

Зараз – заступник директора з навчальної роботи комунального закладу Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса».

Має звання «Заслужений працівник освіти України».

Тамара Дмитрівна обиралася депутатом Миколаївської та Червоненської сільських рад Сумського району, була депутатом чотирьох скликань Сумської районної ради.