Тиск на свободу слова у Тростянці

На пленарному засіданні сесії Тростянецької районної ради одним із питань, яке розглядалося, був натиск на свободу слова у районі. Павлу Зленку, головному редактору комунальної газети «Новини Тростянеччини», виписали вже дві неаргументовані догани, які він буде оскаржувати у суді.


«Ми будемо звертатись у всі інстанції, до НСЖУ, до народних депутатів та громадських діячів, аби надати цій ситуації якомога ширшого резонансу»,- прокоментував голова обласної ради Семен Салатенко, який терміново виїхав на засідання сесії.

Водночас, голова Асоціації місцевої преси, депутат обласної ради Наталія Калініченко наголосила на тому, що депутатський корпус має стати на бік головного редактора «Новин Тростянеччини».

«Ми будемо звертатись до керівників політичних партій і громадського сектору, аби не допустити втручання влади у діяльність ЗМІ. Про ситуацію з цією газетою вже відомо голові Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення Олегу Наливайку. Також ми тримаємо це питання на контролі у тимчасовій комісії обласної ради з перевірки скарг за фактами незаконного втручання у діяльність комунальних ЗМІ та забезпечення свободи слова», – резюмувала Наталія Калініченко.