Торік сум’яни витратили $35 млн на нові авто

Впродовж 2019 року в Сумах та області зареєстрували понад 1,4 тис нових автомобілів на суму $35 млн без врахування додаткового обладнання.


Серед марок лідером продажів стало Renault, яких зареєстрували 326 автомобілі на суму $5 млн. На другому місці Kia (208 авто на суму $4,6 млн), а замикає трійку найпопулярніших марок Toyota (195 авто на $7 млн), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

З-поміж моделей найчастіше реєстрували кросовер Renault Duster. За 12 місяців сум’яни придбали 161 такий автомобіль на суму $2,7 млн, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання.

Лідери класів:
A-клас – Kia Picanto;
B-клас – Renault Sandero;
C-клас – Renault Logan;
D-клас – Skoda Octavia;
E-клас – Toyota Camry;
F-клас – Mercedes-Benz S-Class;
SUV – Renault Duster.

Загалом, у 2019 році українці придбали 88 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $30 тис, а загальна сума витрат перевищила $2,6 млрд. Серед цих авто були й преміальні екземпляри: Aston Martin DBS; Bentley Bentayga, Continental GT та Mulsanne; Rolls-Royce Cullinan і Phantom; Mercedes S-Class Maybach та інші.

Нагадаємо, що впродовж 2018 року у Сумах та області зареєстрували 1,3 тис нових автомобілів, а сума покупок склала $34 млн.