Транспортним активістам пропонують перейти від балаканини до конкретних справ

Давно уже спостерігаю війну активістів проти міськради. У чомусь вони праві, у чомусь ні. Але поки все це лише теорія – просто десь побачили і пропонують одразу купити, натомість реального досвіду впровадження новаторства та роботи на транспорті ніхто із активістів не має. Тому і спала така думка – чому б активістам не скористатися нагодою і не взяти собі на обслуговування маршрут №25 «Добровільна – Інтернаціоналістів» і таким чином перейти від балачок до конкретних справ.


Адже ви, шановні активісти, неодноразово наголошували на шалених прибутках перевізників, на тому, що вони занижують пасажиропотік, що тариф у чотири гривні завищений і можна запросто возити і по 3 гривні, і по 2.

Тому пропоную, не на словах, а на ділі довести вам свої переконання. Візьміть на обслуговування маршрут №25 і заробляйте сміливо ті мільйони, про які ви говорите на кожному кроці. Ви зможете запросто возити по 3, та й що там по 3 – навіть по 2 гривні, таким чином здобуваючи прихильність сумчан не пустими балачками, а конкретними добрими справами.

Якщо у вас власних коштів на купівлю транспорту не вистачить (а ви ж, я так розумію, уживані «Рути» купувати у старого перевізника не будете, а візьмете транспорт новий, більш високого класу), то можете скласти бізнес-план, за яким передбачається отримувати мільйони прибутку, про який ви говорите на кожній нараді, і взяти кредит у банку. Переконаний, що під такий документ із такими чудовими фінансовими показниками, ви без проблем отримаєте необхідні кошти у будь-якій банківській установі і придбаєте на нього такий транспорт, про який ви лише мріяли у своїх фейсбучних постах, таким чином лише підтвердивши свою правоту, щодо фінансових показників.

І ще один бонус, про який ледь не забув – маючи свій маршрут, ви зможете хоч цілодобово рахувати на ньому пасажиропотік, а згодом, переконаний, що навіть впровадите там електронні квитки. Тоді ви вже на конкретному успішному прикладі будете дорікати владі, за не впровадження тих нових технологій, про які говориться в практично кожному вашому фейсбучному пості. Тоді вже можна буде сміливо говорити про втілення вашого досвіду і на інших маршрутах.

Одним словом – я, як пересічний сумчанин на вашій стороні, підтримаю усі ваші починання щодо обслуговування маршруту №25 і напрацювання реального досвіду у транспортній галузі. І дуже прошу – не відмовляйтеся від такої ідеї, адже в іншому випадку вийде, що всі ваші кричущі гасла – були лише пустою балаканиною, і що ви не відповідаєте за свої слова(((… Я в це вірити не хочу і не буду, бо надіюся, що наші сумські активісти пустих слів на вітер не кидають!…

Сергій Коваленко

Джерело: sumypost