Треба вдвічі зменшувати тарифи, інакше країна буде в жебраках

Про це  заявив  Юрій  Бойко  під час зустрічей з жителями  Глухова та Глухівського району.  27  червня  народний  депутат приїхав  з  робочою  поїздкою  на  Сумщину.


«Як треба ненавидіти свій народ, щоб отак  перетворити  нас на скотів. Нехай влада зробить нормальні зарплати, пенсії, тарифи, і не потрібна нам субсидія. Хай залишить її тільки для спеціальної категорії людей, тих, хто дійсно її потребує», – у розпачі  говорили  люди  під  час спілкування з Юрієм Бойком.

У районному будинку культури багатолюдно. До Юрія Бойка населення йшло зі своїми проблемами, як до останньої інстанції. Жалілися на низькі пенсії, зависокі тарифи, бюрократичні процедури стосовно чорнобильців та інших категорій громадян, на відключення телеканалу Інтер у регіоні тощо. Але більш за все людей турбувало питання нарахування субсидій, вірніше – масові відмови щодо їх оформлення.

«Наша політична сила одразу була проти субсидування, оскільки це – обман населення України», – акцентував увагу співголова  фракції опозиціонерів.  Він зазначив, що уряд підняв тарифи,  спокусивши всю країну своєрідною «цукеркою» – субсидією.

«Представники Опозиційного блоку казали, що на цю статтю видатків у держави не має грошей. Нас ніхто не слухав, мовляв, ні, ми всіх забезпечимо. Коли побачили, що це дійсно мільярди, оскільки субсидовану підтримку отримують майже 70% домогосподарств України, стали її урізати. Наразі спеціально відповідні структури тягнуть з квитанціями, штучно роблять заборгованість і вже майже 2 млн громадян в Україні відмовлено у нарахуванні субсидій за рахунок того, що введено таку «процедуру». Вихід, звісно, є – зменшувати вдвічі тарифи, інакше країна буде в жебраках. Бо потім ще й почнуть відбирати власність у тих, хто не буде сплачувати за комунальні послуги», –  пояснив  Юрій  Бойко.

Люди жалілися, що їх принижують тим, що заставляють з ночі займати черги, в яких по 300-400 чоловік, згодом від одного до двох місяців триває процедура оформлення субсидій, йдуть масові відмови навіть тим, хто дійсно потребує допомоги.

Також згадали, що коли Юрій Бойко був міністром енергетики, жодного разу не підвищувалися тарифи. Співголова Опозиційного блоку пообіцяв, що коли його політична сила прийде до влади, перше, що вони зроблять –  це удвічі зменшать тарифи на житлово-комунальні послуги.

«Влада підвищує тарифи і скорочує субсидії, щоб викачати з людей останні гроші на майбутні вибори, на реалізацію своїх антинародних експериментів, які називають «реформами». І нині мільйони людей, які вимушені сидіти без роботи, або шукати кращої долі за кордоном, стали заручниками влади. Це треба в корні змінювати», – підкреслив  опозиційний політик.

Глухівчани дякували опозиціонеру за підтримку, за те, що його фракція у Верховній Раді не голосувала за пенсійну та медичну реформи, якими просто обдурили народ.

Юрій Бойко, у свою чергу сказав, що у кого є приватні питання, які стосуються неправильного оформлення документів щодо пенсії, пільг, щоб надавали йому інформацію, він зробить депутатські запити,  аби  все ж таки допомогти людям.