Тростянецька громада також хоче приєднатися до Сумського району

Таке рішення прийняла Тростянецька міська рада.


Сьогодні на сесії Тростянецької міської ради міський голова Юрій Бова й депутати висловлювали єдину думку щодо включення Тростянецької міської ОТГ до Сумського району. Саме до обласного центру суб’єкти господарювання й пересічні громадяни звертаються найчастіше з питань виробничого, соціального, освітнього характеру та інших. З установами, організаціями, закладами м. Суми відбувається постійна взаємодія.

Тож на сесії міської ради було вирішено направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів Ураїни, Верховної Ради України, Міністра розвитку громад та територій України Чернишова О. М., народних депутатів України Задорожнього М. М., Безгіна В. Ю. Уповноважити міського голову Юрія Бову від імені депутатського корпусу Тростянецької міської ради підписати дане звернення та направити у відповідні інстанції.

Нагадаємо, за рішенням Уряду від 12 червня 2020 року, в межах Сумської області буде 5 районів, в які увійдуть 51 об’єднана громада. Згідно з визначенням попередніх меж районів, Тростянецьку громаду включено до Охтирського району.

Також попередньо до Охтирського району був включений і Лебединський район. Але лебединці відстояли своє рішення щодо приєднання до Сумського району. Підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою їх бажання підтримав.

Жителі Тростянецької міської ОТГ також занепокоєні рішенням щодо включення громади до Охтирського району, адже найважливішим чинником при формуванні районів залишається спроможність надання адміністративних, соціальних та інших послуг на рівні визначених державою стандартів.

Тростянецька громада не бачить свого майбутнього розвитку в Охтирському районі!