Троє сумчан записали новорічну пісню (відео)

Троє творчих сумчан — Костянтин Каріх, Дмитро Будянський і Віталій Ященко — потішили кліпом «Новорічна пісня». Відео зі святковою композицією активно діляться користувачі Фейсбуку, пише сайт debaty.sumy.ua.


«Останнім часом зі святами в нашому житті якось незрозуміло. Одні – скасовуються, інші – запроваджуються. Але є одне свято, яке непідвладне «політичним курсам» чи «векторам розвитку». Адже Новий Рік хочеш — зустрічай, а хочеш – не зустрічай, він все одно прийде. Це свято, яке на одну ніч повертає усіх нас на десятки років назад. Тож, три давні приятелі – Дмитро, Віталій і Костянтин вирішили зібратися разом на студії GREEN RECORDS аби подарувати усім вам невеличку подорож у дитинство.
З Новим Роком, друзі, з новим щастям!

Величезна подяка Володимир Дяченко за відеозйомку і Tatyana Popova (EGIK Studio) за надану затишну локацію», — написав на своїй сторінці в соцмережі Віталій Ященко.

«Дуже гарна робота! Так душевно, зі смаком! Отримуєш насолоду від професіоналізму. З новорічними святами всіх!»- коментує  Яна Ширяєва в YouTube.