У 12-му мікрорайоні Сум розпочали будівництво дитячого садка

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив міський голова Олександр Лисенко.


Під рубрикою: “Обіцяли – виконуємо” очільник обласного центру написав, що проєкт унікальний.

Будівництво садка на вул. Інтернаціоналістів розпочалось тиждень тому, і наразі вже готовий котлован.

Заклад зводять за оригінальним сумським проєктом, що пройшов усі необхідні експертизи. Будівля матиме три поверхи (на першому буде басейн), а також підвал та мансарду. Це буде перший в місті садочок із ліфтом. Також він буде доступний для маломобільних груп. Завдяки оригінальності проєкту до закладу потраплятиме багато сонячного світла.

Дошкільний навчальний заклад зможе прийняти 160 дітей. Його поява дозволить розвантажити дитсадок, який нині єдиний у цьому мікрорайоні.

«Ми робимо реальні речі: будуємо садки, ремонтуємо дороги і так продовжуватимемо далі! Навколо цієї земельної ділянки було чимало політичних інсинуацій, які сьогодні ми остаточно розвіюємо – будуємо в 12-му мікрорайоні унікальний дитсадок», – зазначив міський голова.

Будівництво дитсадка ведеться в рамках проєкту «Велике будівництво». На зведення закладу ДФРР надає у поточному році 25 млн грн., місто – 5 млн гривень. Загальна вартість будівництва становить 58,8 млн гривень.

Начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов розповів, що в поточному році планують виконати основні будівельні роботи, з тим щоб в наступному перейти до внутрішніх. За належного фінансування розраховують завершити будівництво до осені наступного року.

Тим часом, повідомив очільник міста, триває робота по відновленню роботи двох дитсадків, що були віддані у приватні руки чи перепрофільовані. Також на підході будівництво дитсадка на Еспланаді.