У 2018 році для Сумщини передбачено 124 мільйони гривень коштів ДФРР

Про це під час телепередачі «Відверта розмова» в ефірі телеканалу «Академ-TV» зазначив голова облдержадміністрації Микола Клочко


«За даними Мінрегіону, Сумщина входить до 5 областей з найбільшою кількістю завершених проектів, – повідомив очільник області. – У минулому році з ДФРР нам було передбачено 120 мільйонів гривень. Переможцями відбору стали 58 проектів. Наразі 44 проекти уже завершено або знаходяться на стадії підписання паперів. На їх реалізацію використали близько 95 мільйонів».

Серед завершених проектів – капітальний ремонт Сумської обласної ДЮСШ, реконструкція стадіону «Зірка» та басейну в Шостці, капітальний ремонт Заводської загальноосвітньої школи в Кириківській ОТГ, реконструкція будівлі сільської ради в с. Слоут Березівської ОТГ для розміщення центру безпеки, придбання санітарного автомобіля для Шалигинської ОТГ, шкільного автобуса для Грунської загальноосвітньої школи тощо.

«На 2018 рік для Сумщини передбачено 124 мільйони гривень коштів ДФРР. І ще, нагадую, ми маємо 19 мільйонів гривень, які переходять з минулого року. Серед перехідних об’єктів – добудова Охтирської ЦРЛ, яка потребує великих коштів. Зважаючи на його соціальну важливість, ми поетапно завершуємо цей довгобуд, – додав Микола Клочко. – Також цьогоріч буде продовжено фінансування за проектом нових українських шкіл у Краснопіллі, Недригайлові, Хотіні, Миколаївці, Ромнах та Шостці».