У «Бачівську» в українця виявили амфетамін

Учора в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митниці попередили спробу незаконного переміщення через кордон наркотичної речовини.


До пункту пропуску «Бачівськ» для виїзду до Росії прибув мікроавтобус марки «Renault Trafic» української реєстрації, на якому в якості пасажира слідував громадянин України. Під час перевірки транспортного засобу в багажному відділенні відбулося спрацювання службового собаки на особисті речі одного з пасажирів. Ретельно оглянувши сумку, яка належала українцю, правоохоронці в коробці з сірниками виявили поліетиленовий пакунок з порошкоподібною речовиною білого кольору вагою біля 1 граму. 32-річний чоловік не зміг нічого пояснити про наявність у його речах виявленої речовини.

Наразі виявлену наркотичну речовину, яка імовірно є «амфетаміном», вилучено встановленим порядком для проведення експертизи. Громадянина передано працівникам Національної поліції для проведення подальших заходів та прийняття відповідного правового рішення.