У День молоді шосткинці мірялися силою: піднімали сир, «млинці», метали гирю

Вчора, 26 червня, у Шостці пройшли заходи, присвячені Дню молоді. Біля головної міської сцени навпроти міськвиконкому виступали вокальні, хореографічні колективи, проходили конкурси.


Найбільше глядачів і оплесків зібрали спортивні змагання. Бажаючих взяти в них участь зібралося чимало, кожен хотів отримати оголошені призи.
Головку сиру «Російський», мішки з цукром по 5, 10 і 50 кг, а також подарункові набори для переможців надав депутат Сумської обласної ради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко.

Шосткинські силачі, представники громадської організації «Shostka Strong», і всі бажаючі змагалися в армліфтінзі, піднімаючи металеві млинці, вагою в 45 кг. Підняти треба було якомога більше разів за 1 хвилину. Переможцем став Богдан Левченко, який підняв 27 разів.

Напружена боротьба проходила між представницями прекрасної статі за головку сиру вагою 10 кг. За умовами конкурсу, потрібно було підняти цей сир максимальну кількість разів вгору однією рукою. Переможницею змагань стала Євгенія Самойленко, підняла сир 27 разів.

Чоловіки змагалися в метанні гирі. Далі всіх, на 5,35 м кинув Олександр Попов, друге і третє місця у Олександра Блохіна (5,11 м) та Михайла Криницина (5, 09 м).
Депутат Сумської обласної ради Володимир Пилипейко постійно підтримує розвиток спорту в регіоні.

– Сам люблю спорт. І вважаю за потрібне мотивувати і заохочувати здоровий спосіб життя серед населення. Тим більше, що молодь – це майбутнє нашого міста, області, країни. Здорова молодь – здорова нація, – каже Володимир Пилипейко.