У дороги Краснопільщини область вкладе мільйони гривень

Про це громаді району повідомив голова обласної державної адміністрації Микола Клочко. Розмовляючи з активом району, очільник області зазначив, що прагне втілити ідею − зробити дорогу від Глухова до Харкова вздовж державного кордону. Йтиме ця дорога через Глухів, Суми, Краснопілля та Велику Писарівку.


«Такий проект ми подали до адміністрації Президента України, до Кабміну. Попередньо він уже схвалений, − зазначив голова облдержадміністрації. − Тим більше, що ми розпочнемо втілювати цей проект в життя за рахунок коштів, які йтимуть від перевиконання плану по митниці».

Як нагадав жителям Краснопільського району Микола Клочко, Сумщина є учасником експерименту щодо надходження коштів на територію області від перевиконання плану митних платежів. І половину цих грошей область планує вкладати саме в розбудову доріг».

«Обласний бюджет із державного бюджету отримає за перший квартал майже 130 мільйонів гривень. Частково ці кошти будуть спрямовані на Краснопільський район, − повідомив голова облдержадміністрації. − А на кінець року, думаю, ми матимемо 350 мільйонів на ремонт доріг області».

Крім того, уже підписано Меморандум із інвестором та підприємцем Володимиром Зайцем, який працює на території Краснопільщини. Згідно з цим Меморандумом, інвестор теж вкладатиме кошти у ремонт доріг району. І якщо завтра Сумщину не накриє снігом, то вже післязавтра розпочнеться ремонт доріг Краснопільщини».