У Глухові можливі дострокові вибори

Про це повідомив міський голова м. Глухів Мішель Терещенко на своїй сторінці у Facebook.


Очільник міста зазначає, що  саме безвідповідальність місцевих депутатів та відсутність на засіданні чергової сесії депутатів фракцій "Волі народу", БПП  та "УКРОПу" змушує мера до радикальних мір.

«Сьогодні коаліція колишніх регіоналів у складі "Волі народу", БПП (яка у Глухові не підтримує політику Президента) та "УКРОПу" вирішили саботувати роботу Глухівської міської ради, не з'явившись на черговому пленарному засіданні. Як міський голова я повинний поважати вибір глухівчан впроваджувати реформи та рухатися до Європи, тому я не можу допустити блокування роботи органу влади через особисті меркантильні інтереси та політичні ігри представників перелічених політичних сил, які мають на меті виключно отримання реваншу», – зазначено у повідомлені.

Мішель Терещенко гарантує глухівчанам, що Глухів завжди буде оповитий духом Майдану та відкритий до позитивних змін!

«Тому я сьогодні звертаюся до Верховної ради України щодо оголошення дострокових виборів ДЕПУТАТІВ Глухівської міської ради. Сподіваюсь, новий склад міської ради забезпечить потужню коаліцію конструктивних глухівчан, зацікавлених у впровадженні реформ та ефективній роботі на користь мешканців нашого міста!», – пише він.

23421