У «Кадетському корпусі» Державної прикордонної служби України відбудеться ювілейний випуск ліцеїстів

8 червня 2019 року в місті Суми відбудеться 10-й ювілейний випуск ліцеїстів державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. 


Цього року це також перший випуск прикордонних ліцеїстів «Кадетського корпусу». Нагадаємо, що на початку 2019 року Уряд своїм розпорядженням передав навчальний заклад до складу Держприкордонслужби.

За час свого існування державний ліцей-інтернат здійснив 9 випусків ліцеїстів. З понад 1230 юнаків, які закінчили заклад, біля 1170 випускників вступили до вищих навчальних закладів, з яких понад 850 – до військових. Більше ніж 400 вихованців ліцею вже стали офіцерами.

Цього року завершують навчання у славетному начальному закладі понад 100 випускників-ліцеїстів.

Захід відбудеться за участі виконуючого обов’язки Голови Державної прикордонної служби України Юрія Греська, начальника ліцею Юрія Свідлова, представників органів місцевої влади,  батьків та громадськості.

Початок заходу: 09:30.

Місце проведення заходу: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165, державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Держприкордонслужби України.

З питань акредитації та додаткової інформації звертатися в прес-службу Сумського прикордонного загону: 097-309-14-14, 095-401-26-27, контактна особа – Роман ТКАЧ.