У Конотопі під загрозою опалювальний сезон

Така ситуація склалася в місті через те, що депутати знову не з'явилися на засідання сесії. 12 жовтня 2017 року на засіданні сесії Конотопської міської ради прийшли лише 12 обранців.


Сьогодні мало відбутись чергове пленарне засідання 24 сесії Конотопської міської ради. На ній мали бути проголосовані рішення, від яких зокрема залежить опалення міста взимку. В сесійній залі виступив голова комунального підприємства «Теплогарант», який прозвітував про поточну ситуацію і заборгованість за газ, без погашення міськрадою якої Конотоп може лишитись без тепла в будинках.

Депутат Олександр Кирій прийшов лише для того, щоб заявити, що депутати з його коаліції працювати не будуть, бо бояться. Він також зазначив: «Нема ніякої критичної ситуації. Те що опалювальний сезон під загрозою – це все брехня». Закінчивши виступ, Олександр Кирій залишив залу.  

Також сьогодні було заплановано розглянути петиції про розпуск міськради і про відставку самого міського голови. Згідно з законом, міська рада має їх розглянути у десятиденний термін, який спливає сьогодні. За словами голови юридичного відділу, цим міська рада порушила ч. 8 ст. 46 Закону України про міське самоврядування. Артем Семеніхін заявив, що це порушення закону є черговою підставою для розпуску міської ради.

Варто зазначити що під петицією про недовіру міському голові зокрема підтримали депутати міської ради: Інна Пащенко (голова фракції «Самопоміч»), Тарас Омельченко (голова фракції БПП), Тетяна Сизон (голова фракції «Рідне місто»). Однак ніхто з них не з’явився для розгляду петиції.

Коментуючи чергову неявку депутатів, Артем Семеніхін заявив, що таким чином вони роблять все для зриву опалювального сезону. Також він згадав, що голова фракції «Самопоміч» Інна Пащенко на даний момент балотується на голову Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади. «Пащенко кинула громаду Конотопа на призволяще. Замість того, щоб ходити на сесії, вона будує свою політичну кар’єру», – заявив міський голова.