У Конотопі та Глухові працюватиме контрольна комісія облради із вивчення ситуації, що склалася у цих містах

На сесії обласної ради депутати підтримали пропозицію Сергія Демехи та Марії Коняєвої про створення тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з питання вивчення суспільно-політичної та економічної ситуації, що склалася в окремих містах обласного значення, зокрема, Конотопі та Глухові.


Там, за твердженням депутатів, через дії міських голів не приймається бюджет, відтак, люди не отримують зарплати, зупиняється робота комунальних підприємств тощо.  

«Підійшов час, коли ми вже просто не можемо спостерігати за тими подіями, що у Конотопі та Глухові розпалюються пристрасті. Не приймається бюджет, не виходять на роботу працівники підприємств, не отримують зарплату медики. Тому з депутатським корпусом ми вирішили розібратися і допомогти мешканцям міст, які опинилися заручниками ситуації. Вони обирали депутатів і міського голову, а ті наразі не працюють. Депутатський  корпус обласної ради намагається зробити все від нас можливе, аби повноцінно працювали міста. Бо людям потрібна робота, зарплата і стабільність», – зазначив голова обласної ради Володимир Токар.

Головою комісії депутати затвердили Сергія Демеху, члени комісії – по одному депутату із кожної фракції. 

Олег Бояринцев запропонував комісії перевірити бюджет та програму соціально-економічного розвитку міст не лише за поточний рік, а й за рік минулий.

Депутати із цією пропозицією погодилися.