У Конотопі відбулися змагання з сучасної, народної, бальної хореографії

У Конотопському міському будинку культури «Сучасник» відбулися Всеукраїнські змагання з сучасної, народної, бальної хореографії та стріт-дисциплін «X DANCE». Проводилися вони за підтримки міжнародної спілки викладачів танцю, школи сучасного та естрадного танцю «Step Up – 2017» та відділу культури і туризму Конотопської міської ради.


У конкурсі взяли участь понад 100 учасників, а це: колектив сучасного танцю «La Style», колектив сучасного танцю «Едельвейс», хореографічний колектив «ARTEZ» – м. Конотоп та народний ансамбль спортивного танцю «Фурор» – м. Кременчук Полтавської області.

Начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко привітала всіх зі святом танцю та побажала учасникам перемог. Начальник відділу молоді та спорту міської ради Ольга Качура після змагань назвала найактивнішого учасника, який отримав можливість безкоштовно оздоровитися в дитячому таборі.

На цьому сюрпризи не закінчилися. За традицією учасники змагань отримали солодкі призи, медалі, кубки. Президент міжнародної спілки викладачів танцю Любов Мурза вручила кожному колективу, що брав участь у конкурсі, сертифікати на безкоштовну участь у міжнародних змаганнях. Вони проходять за підтримки даної організації у містах Одеса, Тернопіль та Хмельницький.