У Конотопі відкрили меморіальну дошку загиблому на Сході України земляку

У конотопській школі №13 відкрили меморіальну дошку загиблому на Сході України Олександру Півню.


6 вересня, у День міста, на фасаді будівлі ЗОШ №13 була відкрита меморіальна дошка випускнику школи 2001 року  Олександру Півню, який загинув у зоні проведення АТО в травні цього року, врятувавши від смерті своїх побратимів.

В урочистостях з нагоди цієї скорботної події крім учнівського та педагогічного колективу навчального закладу взяли участь й міський голова Артем Семеніхін, депутати Конотопської міської ради, випускники школи, які нині несуть службу на Сході України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих за волю України. А кращі учні школи Марія Савоченко та Дмитро Хукаленко поклали квіти до шкільного Меморіалу.

Звертаючись до учасників заходу, директор ЗОШ №13 Юрій Яровий зазначив, що школа пишається своїм вихованцем Олександром Півнем, який поклав життя за майбутнє нашої держави.

Звернувся до учнів, педагогів і гостей і міський голова Артем Семеніхін, наголосивши на тому, що війни не буде там, де є Україна, де лунає українська мова, де з колиски дітям прививають любов до своєї Батьківщини. 

Разом із класним керівником загиблого Олександра Півня Наталією Ємець під пронизливу й щемливу мелодію пісні «Плине кача» Артем Юрійович відкрив меморіальну дошку на фасаді будівлі школи №13. З неї немов дивився на всіх героїчний конотопчанин, який п’ятнадцять років тому так само стояв на шкільній лінійці, як і сьогоднішні учні – хлопчики та дівчатка, вбрані у вишиваночки, так само мріяв про майбутнє, але пожертвував ним заради Батьківщини.

Відтепер, піднімаючись сходами рідної школи, учні ЗОШ №13 згадуватимуть про подвиг випускника цього навчального закладу, чий подвиг, без сумніву, заслуговує на повагу і шану!