У Кролевці сформували раду

За попереднім підрахунком у Кролевецькій ОТГ сформували депутатську команду. Представники "Народного Фронту", які висувалися лише на території Кролевця не подолали 5% бар"єр.


Найбільшу команду із 8 депутатів сформував очільник міста Олександр Бобровицький, обраний від партії "Укроп". "Воля народу" отримала 4 депутатських мандати. Рівну кількість мандатів та підтримку виборців отримали представники ВО "Батьківщина" та БПП "Солідарність", по три депутата.

Також, однакове представництво отримали політичні сили "Наш край", "Самопоміч", "Радикальна партія", відтепер вони мають по два депутата в раді. Команда "Народного фронту", яка висувала своїх кандидатів лише до Кролевецької ОТГ по всім округам не змогла подолати 5% рубіж та не отримала жодного депутатського мандату. 

Нагадаємо, що вибори у Кролевецькій ОТГ відбувалися за рейтинговою системою і політичні сили, які отримали більше ніж 5% підтримки виборців мають можливість збільшити свою команду за рахунок "бонусів", отриманих від опонентів, які не пройшли до ради.