У Лебедині пройшов товариський футбольний матч «Займатись спортом модно!»

Ініціаторами заходу, присвяченого Міжнародному дню миру, стали голова молодіжного крила територіальної організації Опозиційного блоку в Лебедині Володимир Фалько та голова місцевої партійної організації, депутат Лебединської міської ради Дмитро Коваленко.


«На жаль, нині Україна займає негативні позиції щодо природного скорочення населення, і ми маємо привертати увагу до цієї проблеми. Один з виходів – залучати дітей та молодь до занять спортом. Нове покоління має бути сильним, здоровим, просувати нашу країну і підтримувати здоровий спосіб життя. Тому ми разом робимо все, аби мотивувати молодь до занять фізкультурою і спортом», – каже Дмитро Коваленко.

За словами Володимира Фалька, це був перший турнір, у якому взяли участь лише декілька команд. Утім, опозиціонери хочуть зробити його традиційним, проводити раз на квартал та максимально збільшити кількість учасників.

Переможці футбольного матчу отримали перехідний Кубок, усі інші – заохочувальні призи – фрукти. Також підтримку футболістам надав місцевий хореографічний колектив «Шарм».