У Недригайлівському та Роменському районах утеплюють школи в рамках нової концепції освіти

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров проінспектував хід ремонтних робіт Недригайлівської та Роменської шкіл, реконструкція та утеплення яких здійснюються в рамках концепції Нової української школи


На території Недригайлівської ОТГ Вадим Акпєров разом із керівництвом району, тимчасово виконуючим обов’язки Недригайлівського селищного голови Валентином Акімовим, директором Недригайлівської СЗОШ І-ІІІ ступенів (опорний заклад) Наталією Колоусовою оглянув хід внутрішніх та зовнішніх робіт з реконструкції Недригайлівської школи.

Наразі в школі вже замінено вікна, двері, здійснено утеплення  будівлі навчального закладу. Залишилися ще роботи із фарбування фасаду школи та ремонт даху. Реконструкцію навчального закладу планують завершити до кінця цього року.

Також відбулося знайомство з матеріально-технічною базою кабінетів, що будуть працювати за освітньою програмою «Нова українська школа».

Відвідав посадовець і Роменську загальноосвітню школу №7. «Першого вересня діти побачать оновлену школу! Сподіваюсь сподобається», – зазначив за підсумками інспектування навчального закладу Вадим Акпєров.